Polacy w CT - Polonijny serwis Informacyjny  
Nie jesteś zalogowany.
Kliknij tutaj aby się zalogować
ogloszenia
- Dodaj ogłoszenie

Praca
- Dam pracę
- Kupię pracę
- Szukam pracy

Sprzedam
- Art. Dziecięce
- Elektronika
- Inne
- Komputery
- Meble
- Samochody

Kupię
- Różne

Usługi
- Różne

Nieruchomości
- Domy na sprzedaż
- Inne
- Mieszkania

Inne
- Różne

OGŁOSZENIA

   Inne - Różne
2018-04-19 
POSZUKUJE GARAZU Z PRADEM DO WYNAJECIA W NEW BRITAIN.
XXX
New Britain, CT

   Inne - Różne
2018-04-16 
Witam! Jesli poszukujesz ubezpieczenia na dom badz samochod - nie szukaj wiecej! Bardzo przystepne ceny na polise samochodowa badz dom! Zadzwon dzisiaj po darmowa wycene!
Ela
Berlin , CT

   Inne - Różne
2018-04-14 
Jeszcze tydzien i widzimy sie na Festiwalu Zdrowia. Będzie okazja aby spotkać Jerzego Ziębę, Janusza Zagórskiego NTV, Grzegorza – Białego Saibabę oraz wielu innych równie niezwykłych gości i wystawców z bogatą, niesamowicie ciekawą ofertą. ZAREZERWUJ BILETY NA SEMINARIA. Mega ciekawe wykłady: naturalne regeneracja chrząstki by uniknąć operacji wymiany stawu, jak walczyć z nowotworem, jak wykonać własne kremy czy maść ziołową, jak usunąć toksyny z organizmu, jak sprawdzić wahadełkiem czy kupowana żywność jest zdrowa, jak zamiast botoksu zrobić autolifting twarzy, kurs stawiania baniek i świecowania uszu, niezwykle relaksacyjny koncert na gongach tybetańskich….i wiele, wiele innych... Wśród atrakcji loteria, gdzie do wygrania są dziesiatki fantów – jednym z nich jest wycieczka fakultatywna w Meksyku do Chitzen Itza, jednego z najpięknieszych i najbardziej tajemniczych miejsc. Zarezerwuj sobie sobotę i niedzielę 21 i 22 kwietnia. Przyjedź do Whippany, NJ do Ukraińsko- Amerykańskiego Centrum Kulturalnego, położonego w środku tristate, 40 min od Nowego Jorku, godzinę od Filadelfii czy Stamford. Do dyspozycji jest duży parking.
ALEKSANDRA
Whippany, NJ

   Inne - Różne
2018-04-06 
Zainteresowanych wystepami karaoke po polsku w restauracji Warszawa w Ansoni prosze o kontakt
Michal
Ansonia, CT

   Inne - Różne
2018-04-05 
Prosze o kontakt instruktora NRA po polsku
Jan
Berlin , CT

   Inne - Różne
2018-04-04 
Mam cudna kotke do adaptacji ( 1,4 roku). Moj starszy, rozpieszczony kot jej nie akceptuje. Luna jest bardzo lagodnym, cichym kotem, ktory potrzebuje czulosci, pelnej miski i kacika do spania. Lubi spokoj I okazuje wielkie przywiazanie.
Magda
Bridgeport , CT

   Inne - Różne
2018-03-16 
Zespol muzyczny Podhalanie na wszystkie okazje w skladzie 3-osobowym. Saksofon, gitara i organy.
Jozef
New Britain, CTREKLAMA

Wszelkie treści i materiały prezentowane na stronach serwisu PolacywCT.com, udostępniane są wylącznie do użytku osobistego. Zabronione jest ich kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystanie w celach komercyjnych. Zabronione jest również wykorzystanie jakichkolwiek elementów tekstowych lub graficznych , jak również elementów kodu lub struktury strony w celu tworzenia dzieł pochodnych w celach innych, niż dozwolony użytek osobisty. Zabronione jest kopiowanie, reprodukcja lub rozpowszechnianie jakichkolwiek treści, w tym tekstów, grafik i oprogramowania, uzyskanych ze stron serwisu PolacywCT.com
Polacy w CT.com